زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی صبح‌ها از ۷ تا ۹ و از عصرها از ۴ تا ۸ ، الگوی ترافیک در فصل تابستان عوض کردن می‌کند

رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس راجع به اوضاع ترافیکی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز چهارم تیرماه گفت: در حال حاضر در محور‌های بزرگراهی بار ترافیک ورود به

صبح‌ها از ۷ تا ۹ و از عصرها از ۴ تا ۸ ، الگوی ترافیک در فصل تابستان عوض کردن می‌کند

الگوی ترافیک در فصل تابستان عوض کردن می کند/ صبح ها از ۷ تا ۹ و از عصرها از ۴ تا ۸

عبارات مهم : ایران

رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس راجع به اوضاع ترافیکی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز چهارم تیرماه گفت: در حال حاضر در محور های بزرگراهی بار ترافیک ورود به محدوده مرکزی شهر را شاهدیم.

به گزارش میزان ؛سرهنگ محمد رازقی گفت: هم اکنون محور شمال بزرگراه های نواب و امام علی (ع)، محور غرب به شرق بزرگراه های همت و حکیم و همچنین محور شرق به غرب بزرگراه های بابایی، زین الدین و بلوار ارتش دارای بار ترافیکی نیمه سنگین و در حال حرکت است.

رازقی همچنین گفت: با توجه به شروع فصل تابستان و عوض کردن در الگوی ترافیکی، ساعت شروع بار صبحگاهی در پایتخت کشور عزیزمان ایران از ساعت ۷ است که تا ساعت ۹ نیز ادامه دارد. بار ترافیک عصرگاهی نیز از ساعت ۱۶ شروع می شود و تا ساعت ۲۰ ادامه دارد.

صبح‌ها از ۷ تا ۹ و از عصرها از ۴ تا ۸ ، الگوی ترافیک در فصل تابستان عوض کردن می‌کند

او توصیه کرد: هر چند طی ۲۴ ساعت گذشته اتفاق خاص جرحی یا فوتی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نداشته ایم، ولی رانندگان سرعت مطمئنه را در محور های بزرگراهی و خصوصاً در هنگام شب رعایت کنند، لیکن تخطی از سرعت مطمئنه می تواند اتفاق ساز شود.

واژه های کلیدی: ایران | ترافیک | ترافیک | بزرگراه | تابستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs