زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث پخش زنده از لحظه بازداشت در اینستاگرام! ، جزئیاتی تازه از دستگیری کمک خلبان جنجالی

پخش تصویرهای زنده از لحظه بازداشت «کمک‌خلبان جنجالی» در صفحه اینستاگرامش، در بسیاری از صفحات اجتماعی دست به دست شد؛ فردی که چند ساعت بعد از بازداشتش با تودیع قر

جزئیاتی تازه از دستگیری کمک خلبان جنجالی/ پخش زنده از لحظه بازداشت در اینستاگرام!

عبارات مهم : خلبان

پخش تصویرهای زنده از لحظه بازداشت «کمک خلبان جنجالی» در صفحه اینستاگرامش، در بسیاری از صفحات اجتماعی دست به دست شد؛ فردی که چند ساعت بعد از بازداشتش با تودیع قرار صادره به وسیله وکیل شرکت سپهران، آزاد شد.

به گزارش تسنیم ؛امین امیر صادقی که صحبت های جنجالی وی راجع به یکی از شرکت های هواپیمایی کشور جنجال آفرین و روز گذشته دستگیر شده است بود، چند ساعت بعد از بازداشت، آزاد شده است است.

بر اساس این گزارش، این فرد که کارآموز کمک خلبانی بوده و صلاحیتش جهت پرواز به وسیله معلم پروازی اش تایید نشده بود، بعد از رد صلاحیت خود، موضوعاتی را در صفحه اینستاگرامش مطرح کرد. موضوعاتی که با به میان آمدن پای یک برنامه تلویزیونی جنجال آفرین شد و شکایت شرکت هواپیمایی «سپهران» را به دنبال داشت.

پخش زنده از لحظه بازداشت در اینستاگرام! ، جزئیاتی تازه از دستگیری کمک خلبان جنجالی

به دنبال طرح شکایت این شرکت هواپیمایی از وی، شعبه 2 دادیاری ناحیه 31، پیگیری به عنوان را به پلیس فتا واگذار کرد و در نهایت بعد از پیگیری ها و تحقیقات اولیه، جهت این فرد احضاریه صادر شد ولی با توجه به عدم حضور وی در دادسرا، دستور جلب وی به وسیله قاضی پرونده صادر شد.

پس از صدور این حکم، جلب وی به کلانتری 111 هفت چنار گزارش شد و نهایتاً ساعت 14 روز گذشته (یکشنبه) این فرد در حالی که تلاش در ممانعت از جلب خود به وسیله ماموران داشت بازداشت شد. این در حالی بود که پخش تصویرهای زنده وی در صفحه اینستاگرامش از لحظه بازداشت، بازهم جنجال آفرین شد و این فیلم چند ثانیه ای به سرعت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دست به دست شد.

پخش تصویرهای زنده از لحظه بازداشت «کمک‌خلبان جنجالی» در صفحه اینستاگرامش، در بسیاری از صفحات اجتماعی دست به دست شد؛ فردی که چند ساعت بعد از بازداشتش با تودیع قر

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تایید بازداشت این فرد در ظهر روز گذشته، اعلام کرد که علی رغم ساعت بازداشت وی، به سرعت پرونده را جهت کسب وظیفه به قاضی کشیک دادسرای ناحیه 31 ارجاع داده و نهایتاً با دستور قاضی کشیک و بعد از تودیع وثیقه درنظر گرفته شده، این فرد را آزاد کرده است.

واژه های کلیدی: خلبان | خلبانی | بازداشت | روز گذشته | شرکت هواپیمایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs