زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث زورگیری فروشندگان قلابی ماشین با اسلحه کمری

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زورگیرانی که در پوشش فروش ماشین اقدام به زورگیری از خریداران کرده بودند، خبر دا

زورگیری فروشندگان قلابی ماشین با اسلحه کمری

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زورگیرانی که در پوشش فروش ماشین اقدام به زورگیری از خریداران کرده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، درنخستین روز آبان ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 158 کیانشهر به مأموران اعلام کرد که به وسیله سرنشیان یک دستگاه ماشین پراید سفیدرنگ و با ترساندن اسلحه کمری، مورد زورگیری و دزدی عابر بانک قرار گرفته و سارقان بلافاصله بعد از دزدی عابربانک اقدام به برداشت مبلغ شش میلیون تومان وجه نقد داخل حساب وی کرده اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان دزدی مسلحانه و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و مالباخته بعد از حضور در اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش در اتوبان بعثت، یک دستگاه ماشین پراید را مشاهده کردم که پشت شیشه عقب آن آگهی فروش ماشین درج شده است بود، باشماره تلفن داخل آگهی تماس گرفته و با صاحب پراید جهت دیدار ماشین در ساعت 17 روز اول آبان در شهرک شهید بروجردی، روبروی مجتمع زیتون قرار ملاقات گذاشتم. دو نفر به عنوان فروشنده در محل قرار حاضر شده است و بعد از صحبت های اولیه در خصوص قیمت ماشین و توافق بر سر قیمت نهایی، فروشنده از من درخواست کرد تا یک موجودی از حساب بانکی خود به او نشان دهم تا مطمئن شود که واقعا خریدار هستم تا به گفته خودش ماشین را جهت فروش به شخص دیگری نشان ندهد. از آنجائیکه واقعا قصد خرید ماشین را داشتم، به همراه این دو نفر به برابر دستگته عابربانک رفتیم که به محض گرفتن موجودی حساب و اطمینان از وجود پول در حساب ، ناگهان این افراد با نشان دادن اسلحه کمری به سمت من حمله ور شده است و ضمن ضرب و شتم شدید اقدام به دزدی عابربانکم کردند و به سرعت از محل متواری شدند و در کوتاه ترین وقت اقدام به برداشت مبلغ شش میلیون تومان پول داخل حسابم کردند.

زورگیری فروشندگان قلابی ماشین با اسلحه کمری

با توجه به شیوه و شگرد دزدی و با انجام کارها پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دارِ معاونت جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ به نام اکبر.ک، 52 ساله شدند.

بررسی سوابق اکبر حکایت از آن داشت که وی از مجرمان سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم متفاوت سرقت، موادمخدر، نزاع و درگیری است که در یک فقره از دستگیری ها، به اتهام همکاری در قتل مردی 50 ساله در منطقه خاوران در سال 86 بود و بعد از دستگیری متهم مهم پرونده و اعتراف صریح به جنایت از زندان آزاد شده است بود.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زورگیرانی که در پوشش فروش ماشین اقدام به زورگیری از خریداران کرده بودند، خبر دا

با شناسایی دقیق تصویر اکبر از سوی مالباخته، کارآگاهان به مخفیگاه وی در شهرستان اسلامشهر، شهرک واوان مراجعه و در تاریخ دوم آذرماه امسال اقدام به دستگیری وی کردند.

اکبر در همان مراحل اولیه تحقیقات به دزدی از مالباخته با همدستی یکی از دوستانش به نام نقی.ق 53 ساله اعتراف کرد و عنوان داشت که ماشین پراید نیز متعلق به همدستش نقی است که بلافاصله نقی نیز در همان روز دستگیر و به همراه اکبر به اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهمان بعد از انتقال به اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در همان مراحل اولیه تحقیقات صراحتا به زورگیری از مالباخته و انجام دزدی های مشابه در پوشش فروش ماشین اعتراف کردند که در ادامه تحقیقات، محل ارتکاب تعدادی از دزدی ها در شهرهای حاشیه پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی و تحقیقات جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان در دستور کار اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

زورگیری فروشندگان قلابی ماشین با اسلحه کمری

وی از کلیه شکات و مالباختگانی که به این شیوه و شگرد به وسیله افرادی در پوشش فروش ماشین به خاص فروش یک دستگاه ماشین پراید مورد دزدی و زورگیری قرار گرفته اند خواست تابرای شناسایی تصویر متهمان و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زورگیرانی که در پوشش فروش ماشین اقدام به زورگیری از خریداران کرده بودند، خبر دا

واژه های کلیدی: اداره | ایران | ماشین | زورگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs