زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث دزدی خودروهای گرانقیمت به خاطر یک دختر

سردسته عاشق پیشه باند دزدی ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرری که به خاطر دختر مورد علاقه اش، باند دزدی راه انداخته بود همراه اعضای باند شناسایی و دستگیر

دزدی خودروهای گرانقیمت به خاطر یک دختر

عبارات مهم : ایران

سردسته عاشق پیشه باند دزدی ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرری که به خاطر دختر مورد علاقه اش، باند دزدی راه انداخته بود همراه اعضای باند شناسایی و دستگیرشد.

ایران نوشت:سناریوی دزدی های متعدد خودروهای گرانقیمت مزدا در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرری از اواسط سال گذشته کلید خورد. تحقیقات مقدماتی نشان می داد سارقان حرفه ای، بدون هیچ ردپایی خودروها را دزدی کرده و بعد از 2 روز آنها را در حالی که وسایل ارزشمند داخلی ارزش را به دزدی برده بودند، در گوشه ای از شهر رها می کردند.

این درحالی بود که شباهت چندین پرونده در سطح پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرری، کارآگاهان را به این نتیجه رساند که یک باند حرفه ای پشت دزدی ها قرار دارد. تحقیقات دراین باره ادامه داشت تا اینکه چندی قبل مأموران پلیس شهرری در جریان گشت خیابانی به راننده یک مزدا 3 مشکوک شده است و در بررسی خودرواش مقداری قطعات سرقتی ولوازم داخل ماشین به دست آوردند. «کامران» بعد ازدستگیری وانتقال به اداره آگاهی در تحقیقات تخصصی، به دزدی خودروهای مزدا 3 در پایتخت و شهرری با همدستی پنج مرد ویک زن اعتراف کرد.متهم درحضورمیروکیلی-دادیار شعبه چهار دادسرای خاص سرقت- گفت: «سال ها پیش یکی از دوستان دزدی سرعتی ماشین را به من یاد داد ولی مدتی بود که دور دزدی را خط کشیده بودم.تا اینکه چند وقت قبل با دختری به نام نرگس آشنا شدم.

دزدی خودروهای گرانقیمت به خاطر یک دختر

او به مزدا 3 علاقه زیادی داشت و از رانندگی با آن لذت می برد. از آنجا که تخصصم دزدی مزدا 3 بود و درفاصله 14 ثانیه ماشین را دزدی می کردم، تصمیم گرفتم به خاطر او ماشین بدزدم. ما با هم به دزدی می رفتیم. بعد خودم یا نرگس پشت فرمان می نشستیم و با توقف کنار خودروی موردنظرمان، همه وسایل ارزشمند آن را برداشته و متواری می شدیم. دو روزی با مزداهای سرقتی دور دور می کردیم و بعد جهت اینکه ردی نداشته باشیم خودروها را رها کرده و دنبال سوژه تازه می رفتیم.»

با اعترافات کامران، نرگس و 5 عضو دیگر باند نیز بازداشت شدند. نرگس در تحقیقات گفت: «چند وقت پیش با کامران درشبکه های اجتماعی آشنا شدم و نخستین بار همدیگر را در یک پارتی شبانه دیدیم و من جهت نخستین بار مواد را تجربه کردم. آن شب می خواستم کامران را ترک کنم ولی او با ترساندن قمه مرا مجبور به ماندن کرد و بعد از آن هم چون معتاد به مواد مخدر شده است بودم به او نیاز داشتم. به همین علت با او در دزدی ها همراه شدم. وقت هایی که کامران خسته بود من پشت فرمان می نشستم و رانندگی می کردم. در زیاد دزدی ها من همراه اعضای باند بودم تا پلیس به ما شک نکند.»با توجه به بیانات متهمان و تعدد دزدی های آنها تحقیقات جهت شناسایی دیگر مالباختگان پرونده ادامه دارد.

سردسته عاشق پیشه باند دزدی ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرری که به خاطر دختر مورد علاقه اش، باند دزدی راه انداخته بود همراه اعضای باند شناسایی و دستگیر

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | همراه | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs