زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ایران با یک پل هوایی هر روز به قطر مواد خوراکی ارسال می کند

روزنامه لاستمپا در گزارشی با عنوان ‘پل هوایی کشور عزیزمان ایران با قطر’ نوشت:ایران با ایجاد یک پل هوایی به صورت روزانه مواد خوراکی مورد نیاز قطر را جهت آن کشور

ایران با یک پل هوایی هر روز به قطر مواد خوراکی ارسال می کند

ایران با یک پل هوایی هر روز به قطر مواد خوراکی ارسال می کند

عبارات مهم : ارسال

روزنامه لاستمپا در گزارشی با عنوان ‘پل هوایی کشور عزیزمان ایران با قطر’ نوشت:ایران با ایجاد یک پل هوایی به صورت روزانه مواد خوراکی مورد نیاز قطر را جهت آن کشور ارسال می کند.

به گزارش ایرنا از این روزنامه، کشور عزیزمان ایران با قاطعیت هر چه تمامتر وارد دوئل کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس شد و با ایجاد یک پل هوایی به صورت روزانه مواد خوراکی مورد نیاز قطر را جهت آن کشور ارسال می کند.

ایران با یک پل هوایی هر روز به قطر مواد خوراکی ارسال می کند

لاستمپا افزود: تاکنون پنج فروند هواپیمای بوئینگ باری 747 پایتخت کشور عزیزمان ایران را با محموله های غذایی خود به سوی دوحه ترک کرده اند و به گفته شاهرخ نوش آبادی، سخنگوی شرکت کشور عزیزمان ایران ایر (هما) ، وزن هر کدام از محموله های ارسال شده است جهت قطر نزدیک به 90 تن است و تا زمانی که از سوی قطر تقاضا وجود داشته باشد، ارسال محموله ها ادامه خواهد داشت.

این روزنامه نوشت: قطر با جمعیتی نزدیک به دو میلیون و هفت صد هزار نفر، حدود ٨٠ درصد از مواد خوراکی مورد نیاز خود را از خارج وارد می کند. بزرگترین آزاد راه قطر، این کشور را به عربستان متصل می کند که در پی بروز بحران اخیر با ریاض، مسدود شده است است.هفته گذشته کشورهای عربستان، بحرین و امارات و متعاقبأ مصر و یمن، اعلام کردند که تمامی مناسبات خود با قطر را به علت آنچه حمایت دوحه از تروریسم می خواندند، قطع می کنند.

روزنامه لاستمپا در گزارشی با عنوان ‘پل هوایی کشور عزیزمان ایران با قطر’ نوشت:ایران با ایجاد یک پل هوایی به صورت روزانه مواد خوراکی مورد نیاز قطر را جهت آن کشور

لاستمپا افزود:عربستان سعودی همواره درپی انزوای کشور عزیزمان ایران درمنطقه بوده و پایتخت کشور عزیزمان ایران را رقیب شماره یک خود به شمار می آورد. به همین علت قطر را با ادامه مناسبات خوب خود با ایران، که حتی دردوره تحریم ها نیز قطع نشده بود، تنبیه کرده هست. ولی کشور عزیزمان ایران به همراهی ترکیه، به سرعت به قطر پیشنهاد ارسال مواد غذایی دادند تا به این ترتیب این امیرنشین بتواند در برابر محاصره دیگر کشورهای عربی همسایه خود، مقاومت کند.

این روزنامه نوشت:انزوای قطر از سوی عربستان سعودی و متحدان آن به روابط بانکی نیز گسترش یافته است و نقدینگی بانک های قطری نیز بعد از بروز بحران به سرعت رو به آخر هست. آیا که کارگران خارجی مقیم قطر در حال ارسال بعد اندازهای خود به بانک های خارجی هستند. در این میان کویت و مراکش به میانجی گری بین عربستان و قطر مشغول هستند تا بلکه به اختلاف بین کشورهای عرب سنی آخر دهند.

واژه های کلیدی: ارسال | ایران | خارجی | خوراکی | روزنامه | روزنامه | عربستان | عربستان، | کشورهای عربی | عربستان سعودی | عربستان سعودی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs