زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

قائم مقام حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: احمدی‌نژاد و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمل

احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

منصوری: احمدی نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد

عبارات مهم : سیاسی

قائم مقام حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: احمدی نژاد و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمله به آیت الله هاشمی رفسنجانی دوقطبی غنی و فقیر را به وجود آوردند.

آذر منصوری در گفت وگو با ایلنا راجع به رفتارهای اخیر احمدی نژاد و همراهانش با بیان اینکه در تحلیل واکنش‌ها آقای احمدی نژاد نباید صرفا یک مقطع زمانی را در نظر گرفت و یک تحلیل کلی داد، گفت: جهت اینکه به این سؤال پاسخ دهیم که آیا امروز احمدی نژاد بدهید شکل به کیان نظام حمله می کند و نوک پیکان حملات خود را مستقیما به سمت قوه قضائیه و دیگران نشانه گرفته است باید مجموع رفتارهای سیاسی او و طیف همراهانش را مورد بررسی و آسیب شناسی قرار داد.

احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

آن هایی که به احمدی نژاد بال و پر دادند نمی دانستند روزی از او اعلام برائت کنند

وی ادامه داد: طی این آسیب شناسی باید واکنش‌ها گروه ها، افراد و جریان های سیاسی را که روزی از او حمایت همه جانبه کردند و در صدر قوه مجریه کشور و در جایگاه شخص دوم مملکت قرار دادند، مورد بررسی قرار داد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه واکنش‌ها این بخش از حامیان احمدی نژاد از بین بردن اصلاح طلبان و اخراج آنان از حاکمیت بود و این واقعیتی غیرقابل انکار هست، اظهار داشت: آن هایی که به احمدی نژاد بال و پر دادند تا اصلاح طلبان و دوم خردادی ها از بین بردن شوند، نمی دانستند روزی باید هم پاسخگو باشند وهم از او اعلام برائت کنند.

قائم مقام حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: احمدی‌نژاد و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمل

احمدی نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد

منصوری افزود: مجموعه رفتارهای احمدی نژاد را باید از ابتدای مسئولیتش یعنی هنگامی که در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور یافت، در این بررسی و آسیبب شناسی قرارداد تا بتوانیم به شکل واقعی پاسخ دهیم که وی آیا چنین رفتارهایی می کند.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد زمانی که مرحوم آیت الله هاشمی زنده بودند، وی را مورد حمله قرار داد، تصریح کرد: مدیر دولت های نهم و دهم از زمانی صاحب قدرت جدی در کشور شد؛ همواره حضور و حیاتش در فضای سیاسی کشور دو قطبی و شکاف ایجاد کرده است.

احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

احمدی نژاد دوقطبی غنی – فقیر را در کشور رقم زد

این عضو شورای مرکزی جمعیت زنان مسلمان نواندیش با اشاره به فضای نهمین انتخابات ریاست جمهوری و شکافی که در آن بین جامعه وجود داشت، خاطرنشان کرد: هنگام انتخابات سال ۸۴ یک سوی دوقطبی و شکاف آقای هاشمی و خانواده ایشان بود و سوی دیگرش احمدی نژاد و یارانش بودند.

وی اضافه کرد: احمدی نژاد فضای منفی و جنگ روانی علیه مدیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را شروع کرد و دوقطبی غنی – فقیر و فرادست – فرودست را در کشور رقم زد و با همین کارها توانست رأی بیشتری در دور دوم به دست بیاورد و بعد از آن هشت سال مدیر جهمور کشور عزیزمان ایران شد.

قائم مقام حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: احمدی‌نژاد و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمل

مخالفان احمدی نژاد همه یا در حصر و حبس هستند یا محکوم

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: اگر احمدی نژاد امروز بعد از هشت سال که در دولت جمهوری اسلامی مسئولیت داشته هست، به چنین شیوه های متوسل شده است جهت انتخابات نیست، هر چند اعتقاد دارم اگر این طیف فرصتی به دست بیاورد در انتخابات هم حضور پیدا خواهند کرد، البته آنها هم مانند هر شهروند دیگری حق نامزدی و گزینش شدن دارند.

احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

منصوری با بیان اینکه بعد از حضور هشت ساله احمدی نژاد و طیف همراهش در قدرت طبیعتا امروز حامیان دیروز وی باید پاسخگوی واکنش‌ها و عملکرد خودشان باشند، ابراز داشت: مخالفان احمدی نژاد که همه یا محکوم شدند یا در حصر و حبس هستند یا ممنوع التصویر.

حامیان مدیر دولت های نهم و دهم با فرافکنی به دنبال عدم پاسخگویی هستند

احمدی نژاد جهت خروج بن بست دست به دوقطبی سازی می زند

وی تاکید کرد: حامیان مدیر دولت های نهم و دهم تلاش می کنند با فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هشت سالی است که احمدی نژاد قدرت کشور را در دست داشت و بر ارکان دولت و قوه مجریه نظارت می کرد پاسخ دهند، نظارتی که حاصلش مجموعه ای از پرونده های فساد مالی هست، یادمان باشد این نوع رفتارها ضرورت پاسخگویی را از بین می برد.

قائم حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه امروز احمدی نژاد و حامیان او جهت اینکه از بن بست خارج شوند بازهم به فکر دوقطبی کردن جامعه هستند، عنوان کرد: آنها این بار به سوی دو قطبی رفته اند که از قوه قضائیه شروع شده است و طبیعتا ترکش این حملات مجموعه خانواده لاریجانی ها و دیگران را هم در برخواهد گرفت.

رفتارهای آنارشیستی مانع از گفت وگو و تفاهم ملی می شود

منصوری با تاکید بر اینکه رفتارهای آنارشیستی به بروز دوقطبی ها و شکاف ها دامن زده و اختلافات را شدت یافتن می کند، بیان کرد: اینگونه حرکات مانع از گفت وگو و تفاهم ملی می شود. اعتقاد دارم احمدی نژاد و تیمش از روزی که مسئولیت را برعهده گرفتند از این روش و رویکرد جهت تحقق اهداف خودشان بهره جستند.

وی ادامه داد: امروز مجموعه حامیان احمدی نژاد نه تنها باید پاسخگوی حمایت های خود باشند بلکه باید پاسخگوی رفتارهای فردی باشند که نزدیک به یک دهه بیشترین مسئولیت را در کشور داشت و هرگاه مردم اعتراض می کردند با واکنش‌ها قهری او مواجه می شدند.

اظهارنظرهای امروز حامیان دیروز احمدی نژاد سکوت چند ساله آنان را زیر پرسش می برد

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این سؤال که آیا قوه قضائیه و بزرگان در برابر اینگونه رفتارها سکوت کرده اند؟ گفت: نمی شود مجموعه رفتارهای قوه و قضائیه و بزرگان نظام را قضاوت کرد و بگوئیم در مورد این رفتاها سکوت کرده اند. به اعتقاد من در طول این مدت ما تصویر العمل هایی را از سوی حامیان دیروز آقای احمدی نژاد مشاهده کردیم.

منصوری افزود: در حالی که این اظهارنظرها تأمل برانگیز است سکوت چند ساله آنها در برابر رفتارهای احمدی نژاد را زیر پرسش می برد.

قوه قضاییه مراحل پیگیری به اتهامات احمدی نژاد را اطلاع رسانی کند

وی یادآور شد: قوه قضائیه اگر در مسیر اهداف و وظایفش عمل کند، طبیعتا می تواند مراحل پیگیری به اتهامات احمدی نژاد و یارانش و پرونده های مفتوحی که براساس مستندات شکل گرفته و جهت جامعه محل پرسش است را اطلاع رسانی کند و در اختیار افکارعمومی قرار گیرد. باید افکارعمومی روشن شود به خصوص امروز که یکی از حامیان دیروز او اتهام جاسوسی را هم علیه او و همراهانش مطرح کرده است.

این عضو شورای مرکزی شورای مرکزی جمعیت زنان مسلمان نواندیش با اشاره به فرافکنی احمدی نژاد و یارانش در خصوص پروندهای قضایی اظهار داشت: این رفتارها جهت فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله است و با طرح این پرونده ها نخستین سوالی که از سوی افکارعمومی مطرح می شود پیگیری پرونده و اعلام نتیجه اتهامات است.

احمدی نژاد باید پاسخگوی اتهاماتش باشد

منصوری با اشاره به حقوق احمدی نژاد تصریح کرد: قاعدتا مدیر دولت های نهم و دهم به عنوان یک شهروند حق دارد که نقد و خواسته های خود را مطرح کند ولی به جای بست نشینی و اینگونه رفتاها در برابر قوه قضائیه، باید پاسخگو باشد.

وی با اشاره رفتاهای دوگانه میان احمدی نژاد و مدیر دولت اصلاحات خاطرنشان کرد: این پرسش را بیش از هر نهاد، فعال سیاسی و یا مسئولی، دستگاه قضایی باید پاسخ دهد آیا به رغم تلاشی که آقای خاتمی جهت ایجاد تفاهم ملی و گفت وگوهای زیاد انجام می دهد با محدودیت هایی بیشتری روبه رو می شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: خاتمی تلاش می کند تا کشور را از بحران و آسیب های داخلی و خارجی دور کند ولی وی را در معرض محدودیت های بیشتری قرار می دهند؛ ولی مدیر دولت نهم و دهم علی رغم پرونده های متعدد آزاد است و در هر اجتماعی حضور پیدا می کند.

منصور اضافه کرد: باید پاسخ دهند که آیا مدیر دولت های نهم و دهم آزاد است حتی از اماکن مقدس مذهبی جهت اعمال رفتارهای اعتراضی خودش استفاده می کند؟ یا اینکه مستقیما هر نوع اتهامی را که تشخیص می دهد به دستگاه قضایی و مسئولان نظام متوجه می کند؟

واژه های کلیدی: سیاسی | اصلاح طلب | قوه قضائیه | احمدی نژاد | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs