زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

هشدار در خصوص ابتلای زنان جوان به «ایدز»

عضو هیات مدیره انجمن جامعه شناسی کشور عزیزمان ایران با بیان آنکه قیمت عفونت اچ آی وی با سرعت بیشتری نزد زنان در مقایسه با مردان در حال زیاد کردن است و د..

ادامه مطلب

قلاب جذب سرمایه گذاران

ارزیابی های بین المللی حاکی از این است که دستیابی به رشد بلندمدت و مداوم در هر کشور از اهداف مهم اقتصادی سیاستمداران آن کشور هست. یکی از راه های رسید..

ادامه مطلب

داستان جنجالی‌ترین قطعه تمام تاریخ این سرزمین

وزیر ارشاد از عبدالعلی علی‌عسگری خواسته ربنای شجریان در ایام ماه رمضان از تلویزیون پخش شود.   داستان جنجالی ترین قطعه تمام تاریخ این سرز..

ادامه مطلب

کنایه ظریف به عربستان و ترامپ

 وزیر امورخارجه کشورمان به بیانات رییس‌جمهور آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد.  کنایه ظریف به عربستان و ترا..

ادامه مطلب

نامه مهناز افشار به رییس‌جمهور راجع به کودکان بدسرپرست به کجا رسید؟

نشست کمیسیون اجتماعی دولت، با عنوان بررسی اوضاع کودکان «بدسرپرست» تشکیل شد. در این جلسه که در پی درخواست سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» از رییس جمه..

ادامه مطلب

دزدی خودروهای گرانقیمت به خاطر یک دختر

سردسته عاشق پیشه باند دزدی ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرری که به خاطر دختر مورد علاقه اش، باند دزدی راه انداخته بود همراه اعضای باند شناسایی و ..

ادامه مطلب

شکیب خان در زندگی کودکان کار وجود ندارد ، حضور کودکان کار در خندوانه

خندوانه شب گذشته در حضور جمعی از کودکان کار، میزبان سيدحسن داوودی مدير مجتمع كار رويش و نیز معلمان این مجتمع بود. حضور کودکان کار در خندوانه/ شک..

ادامه مطلب

آسمان پایتخت بارانی است ، بارش شدید باران در ۱۰ استان کشور

بارش باران معصومه احمدی در گفت و گو با میزان گفت: امروز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، شاهد بارش شدید باران در آسمان ۱۰ استان خواهیم بود. بارش ش..

ادامه مطلب

از وعده‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا وعده‌های نامزدهای رد صلاحیت شده است

مردم دوست دارند بدانند چگونه می‌شود در عرض یک سال، 5 میلیون شغل در کشور ایجاد کرد. از وعده های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا وعده های ..

ادامه مطلب