زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

اعترافات مردی که دخترش را جلوی چشم مردم خفه کرد و جنازه را تحویل پلیس داد

مردی در شیراز دخترش را خفه کرد و جنازه را به پلیس تحویل داد. متهم مدعی است که از مدتی قبل به دخترش راجع به رفتارهایش تذکر داده ولی هنگامی که دیده که ا..

ادامه مطلب

ایران با یک پل هوایی هر روز به قطر مواد خوراکی ارسال می کند

روزنامه لاستمپا در گزارشی با عنوان ‘پل هوایی کشور عزیزمان ایران با قطر’ نوشت:ایران با ایجاد یک پل هوایی به صورت روزانه مواد خوراکی مورد نیاز قطر را ..

ادامه مطلب

تاریخ تازه کنسرت علیرضا قربانی اعلام شد

تاریخ تازه کنسرت های فروغ به آهنگسازی سامان صمیمی و خوانندگی علیرضا قربانی در تالار وحدت اعلام شد. تاریخ تازه کنسرت علیرضا قربانی اعلام شد ..

ادامه مطلب

فیسبوک و گوگل به دنبال استخدام کارشناس سیاسی از روسیه!

شبکه اجتماعی فیسبوک اعلام کرده که در جستجوی کارشناسی ماهر در زمینه سیاست است که هم دوستدار سرویس‌های اینترنتی از نوع فیسبوک بوده و هم دارای معلومات خ..

ادامه مطلب

زیاد کردن خطر ابتلای نوزاد به سندرم داون با زیاد کردن سن مادر

رئیس کلینیک سقط مکرر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری پژوهشگاه ابن سینا با اشاره به این که بعضی از ناهنجاری های ژنتیکی وابسته به سن مادران هستند، گفت: با زی..

ادامه مطلب

کاندید میزبانی حیات فرازمینی , ستاره‌های کوتوله سرخ

ستاره‌های کوتوله سرخ با شعله‌ور شدن شدید فوران می‌کنند و ممکن است تهدیدی جهت قابل سکونت بودن سیاره باشند. ستاره های کوتوله سرخ؛ کاندید میزب..

ادامه مطلب

بازتاب جهانی حوادث تروریستی امروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران

حملات تروریستی امروز به دو نقطه در پایتخت کشور عزیزمان ایران که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفته هست، بازتاب گسترده جهانی داشته هست. پایتخت کشور عزیز..

ادامه مطلب

اعتراض شدید طناز طباطبایی در آستانه پایین کشیده شدن «ویلایی‌ها» از پرده سینما

بازیگر فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» اعتقاد است در وقت اکران هم مثل جشنواره فجر به فیلم‌شان کم توجهی شده است است. اعتراض شدید طناز طباطبایی در آستانه پای..

ادامه مطلب

رفع محدودیت‌های حرکتی بعد از سکته با ایمپلنت گردن

محققان دانشگاه دالاس با راه اندازی ایمپلنت جنبش عصب گردنی واگ، فرایند بازیابی حرکتی 75 درصد از بیماران بعد از سکته مغزی را سرعت بخشیدند. رفع م..

ادامه مطلب