زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

شرح بازداشت مامور قلابی در پارک قائم

رئیس پلیس پیشگیری فاتب، از دستگیری مامور قلابی که اقدام به اخاذی از زن ها می کرد در محدوده کلانتری ۱۵۱ یافت آباد خبر داد. شرح بازداشت مامور ..

ادامه مطلب

بازپرس «قاسم‌زاده» بیانات «حمید بقایی» را تکذیب کرد

بازپرس رسیدگی‌کننده به پرونده «حمید بقایی»، بیانات منتسب به خود را که از سوی بقایی مطرح شده است بود، تکذیب کرد. بازپرس «قاسم زاده» بیانات «..

ادامه مطلب

قطع بودجه ۶ دستگاه‌ دولتی به علت عدم ارایه برنامه آماری

رئیس مرکز آمار گفت: ۶ دستگاه دولتی حتی یک جلسه جهت تدوین برنامه آماری‌شان تشکیل نداده‌اند، به همین علت بودجه آنها قطع خواهد شد و جلوی تخصیص بودجه‌شان گرفته می‌ش ..

ادامه مطلب

واکنش‌ها رسانه‌ها با ترامپ &quot/ است ، ناعادلانه&quot، کارتر

جیمی کارتر، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا اظهاراتی را هم راستا با صحبت‌های دونالد ترامپ مطرح کرده و گفت او(ترامپ) به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا برخوردی ناعادلان..

ادامه مطلب

کاهش ریسک بیماری قلبی با انجام مدیتیشن

طبق اعلام انجمن قلب آمریکا، مدیتیشن “ممکن است” به کم کردن ریسک بیماری قلبی در فرد کمک کند. کاهش ریسک بیماری قلبی با انجام مدیتی..

ادامه مطلب

«سیمرغ» در فرانسه ، همایون شجریان در پاریس می‌خواند

پروژه «سیمرغ» اثر حمید متبسم با آواز همایون شجریان در بخش جنبی جشنواره هنری پارسی زبانان اروپا در پاریس روی صحنه می‌رود. همایون شجریان در..

ادامه مطلب

آمریکا با زیاد کردن موفقیت کشور عزیزمان ایران علیه داعش فشارها را بر پایتخت کشور

حسین موسویان در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی الجزیره با اشاره به تعیین جایزه آمریکا جهت دستگیری دو فرمانده حزب الله گفت: معادله تازه در منطقه این است ک..

ادامه مطلب

برنامه کاری پوتین در روز تولدش

رئیس‌جمهور روسیه در روز تولدش (امروز) در نشستی با حضور اعضای شورای امنیت کشورش شرکت کرده و چندین تماس تلفنی خواهد داشت.  برنامه کاری پ..

ادامه مطلب

واکنش جالب کین به جدایی از تاتنهام

ستاره خط حمله تاتنهام که چند مشتری بزرگ دارد از احتمال جدایی خود از این تیم در آینده سخن به میان آورد. واکنش جالب کین به جدایی از تاتنهام ..

ادامه مطلب