زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

ژاپن در حال بررسی ۴ سناریوی احتمالی جنگ در شبه جزیره کره

خبرگزاری رسمی ژاپن گزارش داد، همانطور که آمریکا حمله‌ای پیشگیرانه علیه پیونگ یانگ را در نظر دارد، توکیو نیز درگیری نظامی میان کره جنوبی و کره شمالی را ..

ادامه مطلب

رقيب جدي‌است؟

سياسيون در هر دو جريان اصلاح طلب و اصولگرا مدت ها است كه از فوايد گفت وگو و تعامل مي گويند. ولی هرچه است بيشتر حرف بوده نه عمل. تكثر آرا در ميان هر ك..

ادامه مطلب

شهریه دانشگاه‌ها نباید بیش از قیمت تورم زیاد کردن یابد / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهریه دانشگاه‌ها نباید بیش از قیمت تورم با زیاد کردن روبه‌رو شود، گفت: آموزش‌های دانشگاهی متناسب با نیاز جامعه و بازا..

ادامه مطلب

ارتباط کم خوابی با دیابت بارداری

طبق نتیجه های مطالعه جدید، کمبود خواب با دیابت بارداری و قندخون اوج در زنان باردار مرتبط است.  ارتباط کم خوابی با دیابت بارداری ع..

ادامه مطلب

ترامپ بار دیگر یکی از سنت‌های کاخ سفید را زیرپا گذاشت

دونالد ترامپ در حالی کاخ سفید را جهت گذراندن تعطیلات سال نو ترک کرد که همانند سال‌های گذشته آخرین نشست خبری با مطبوعات را برگزار نکرد.  تر..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

قائم مقام حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: احمدی‌نژاد و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمل ..

ادامه مطلب

مجمع عمومی شرکت ملل بر حقوق مشروع ملت فلسطین تاکید کرد

اعضای مجمع عمومی شرکت ملل متحد در نشست خود در خصوص تصمیم اخیر ترامپ راجع به قدس شریف بر حق مشروع ملت فلسطین در تشکیل کشور مستقل فلسطین تاکید کردند. ..

ادامه مطلب

استرس دوره بارداری بر اندازه نوزاد تاثیر می گذارد

به گزارش مهر، طبق نتیجه های مطالعه محققان دانشگاه نیومکزیکو، نوزادان بواسطه میزان استرس مادر در طول بارداری به لحاظ جسمی آسیب می بینند. یافته ها نشان ..

ادامه مطلب

گفتگو با مرد 38ساله‌ای که سرباز نیروی انتظامی را به آتش کشید

شرور محله کمالشهر کرج که جهت فرار از دست مأموران، آنها را با بنزین به آتش کشیده و موجب شهادت سرباز وظیفه کلانتری شده است بود، شرح روز واقعه را تشریح کرد. ..

ادامه مطلب

تماس محمود عباس با السیسی ، مصرتصمیم آمریکا راجع به قدس را محکوم کرد

مصر شامگاه چهارشنبه تصمیم ایالات متحده آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. مصرتصمیم آمریکا راجع به قدس ر..

ادامه مطلب