زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

این خودروها کمترین رضایتمندی را دارند!

مصرف‌کنندگان از خودروهای سایپا ۱۱۱، تیبا هاچ‌بک، برلیانس اچ ۳۲۰ اتوماتیک، رنو سیمبل، سراتو اتوماتیک، سوزوکی گراند ویتارا اتوماتیک و سورنتو؛ کمترین رضایتمندی ر..

ادامه مطلب

رونمایی از پوستر فیلمی با بازی مهناز افشار و سارا بهرامی

به گزارش ایسنا،سومین فیلم بلند سینمایی شعیبی هم اکنون آماده نمایش در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر است. رونمایی از پوستر فیلمی با بازی مهناز افشار و س..

ادامه مطلب

کره شمالی خواستار اتحاد با کره جنوبی شد

در اقدامی نادر، رسانه دولتی کره شمالی از همه کره ای ها خواست تا ارتباط، سفر و همکاری میان دو کره را تقویت و در جهت اتحاد دو کشور تلاش کنند.  ..

ادامه مطلب

رشد 6درصدی در6ماهه نخست سال 96 ، تقدیر نوبخت از کمیسیون تلفیق جهت محدودیت دربودجه 97

رئیس شرکت برنامه و بودجه کشور با تشریح گزارش عملکرد بودجه ۹۶ گفت: براساس عملکرد دولت قیمت بیکاری از ۱۲.۴ درصد در سال ۹۵ به ۱۱.۷ درصد در ۱۰ ماهه ابتدایی ..

ادامه مطلب

نخستین عمل پیوند مجدد صورت انجام شد

جراحان فرانسوی جهت نخستین بار در تاریخ، عمل پیوند مجدد صورت را بر روی یک بیمار انجام دادند. نخستین عمل پیوند مجدد صورت انجام شد عبارات م..

ادامه مطلب

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ یک زلزله شناس با بررسی زمین لرزه های ۱۰ سال اخیر اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه ها در دو سمت شرق و..

ادامه مطلب

هشدار خزانه‌داری آمریکا به شرکت‌ها راجع به تجارت با کشور عزیزمان ایران

معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی به شرکت‌های بین‌المللی راجع به تجارت با کشور عزیزمان ایران هشدار داد. هشدار خزانه دا..

ادامه مطلب

نشست ۲۰ کشور دنیا در کانادا جهت بررسی بحران کره‌شمالی

وزرای امور خارجه ۲۰ کشور فردا سه‌شنبه در حالی جهت بررسی اوضاع کره شمالی از طریق فشارهای اقتصادی و دیپلماتیک در ونکوور حضور می‌یابند که چین به عنوان عامل کلیدی ..

ادامه مطلب

اتفاق تلخ تر، بعد از خودکشی ، خودکشی دختر دم بخت به خاطر مخالفت والدبن با ازدواج

دختری ۲۲ ساله با پریدن از پل هوایی عابر پیاده ی میدان نماز شهرستان رضوانشهر اقدام به خودکشی کرد. خودکشی دختر دم بخت به خاطر مخالفت والدبن با ازد..

ادامه مطلب

۲۰ کشته و ۲۰ زخمی ، انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در کابل

به گزارش صدا و سیما، بعضی رسانه ها خبر داده اند که این انفجار در پی یک عملیات انتحاری روی داده است. انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در ک..

ادامه مطلب