زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

کدام شرکت نظارتی در خرید هواپیما به وسیله دولت دخالت کرد؟

روزنامه اعتماد نوشت:آنچه دیروز حسن روحانی در مورد دخالت دستگاه های نظارتی در امور اجرایی گفت، پیش از آن اسحاق جهانگیری نیز به آن اشاره کرده بود. جها..

ادامه مطلب

مینا ساداتی جایزه عالی ترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره پکن را به دست آورد

مراسم اختتامیه جشنواره پکن ساعتی پیش برگزار شد و مینا ساداتی جایزه عالی ترین بازیگر نقش مکمل زن در فیلم “تابستان داغ” را، که در این جشنواره ..

ادامه مطلب

تصادف قطار در اتریش دست‌کم 40 زخمی بر جای گذاشت

به گزارش فارس، در پی تصادف امروز صبح قطار در ایستگاه مهم قطار در سالزبورگ شمار زیادی زخمی شدند. تصادف قطار در اتریش دست کم 40 زخمی بر جای گذا..

ادامه مطلب

ورزش کردنِ والدین باعث باهوش‌تر شدن فرزندانشان می‌شود

متخصصان سلامت می‌گویند: والدینی که ورزش می‌کنند می‌توانند هوش نسل‌های آینده را زیاد کردن دهند. ورزش کردنِ والدین باعث باهوش تر شدن فرزندا..

ادامه مطلب

۱۰ فیلمی که باعث می‌شود مختان سوت بکشد!

سالانه فیلم های متعددی در دنیا و بخصوص هالیوود ساخته می شوند که اغلب آن ها دارای داستان هایی سرراست و قابل درک هستند و در نهایت پیامی هایی قابل درک در خود دا..

ادامه مطلب

برایتان اپرا راه‌اندازی می‌کنیم / فرانسه به محمد بن سلمان

فرانسه اعلام کرد که به عربستان جهت راه‌اندازی اپرا و گروه‌های موسیقی کمک خواهد کرد.  فرانسه به محمد بن سلمان: برایتان اپرا راه اندازی می کنیم ..

ادامه مطلب

بعضی بهانه‌گیری‌های‌غرب‌درباره روسیه‌قابل درک‌نیست / روحانی

رئیس‌ جمهور با تأکید بر اینکه پایتخت کشور عزیزمان ایران و مسکو در مسیر روابط کاملاً راهبردی قرار دارند ، اظهار داشت: روابط دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌الملل..

ادامه مطلب

یک کشور چگونه و تا کی باید معطل سوءاستفاده دوقطبی اصلاح‌طلب-اصولگرا از واقعیت باشد؟ / حمید نعمت‌الله

حمید نعمت الله کارگردانی که سال قبل باعشق «رگ خواب» را روی پرده داشت و امسال هم فیلمی به نام «شعله ور» را در مسیر اکران دارد کمتر پیش آمده که به انتقاد ا..

ادامه مطلب