زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

روزنامه سعودی از تماس تلفنی ولیعهد عربستان با صدراعظم اتریش خبر داد

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و وزیر دفاع این کشور امروز سه‌شنبه با صدراعظم اتریش تماس تلفنی برقرار کرد. این در حالی است که شایعاتی در زمینه زخمی شدن و حتی ف..

ادامه مطلب

برایتان اپرا راه‌اندازی می‌کنیم / فرانسه به محمد بن سلمان

فرانسه اعلام کرد که به عربستان جهت راه‌اندازی اپرا و گروه‌های موسیقی کمک خواهد کرد.  فرانسه به محمد بن سلمان: برایتان اپرا راه اندازی می کنیم ..

ادامه مطلب

عربستان در مرحله عوض کردن به سر می‌برد / محمدبن سلمان

ولیعهد عربستان گفت که کشورش در حال حاضر در مرحله عوض کردن و مرحله کسب فرصت‌ها به سر می‌برد. محمدبن سلمان: عربستان در مرحله عوض کردن به سر م..

ادامه مطلب

موشک های کره شمالی تنها چند ماه دیگر با خاک آمریکا فاصله دارند , مقام ارشد آمریکایی مدعی شد

نماینده آمریکا در نشست خلع سلاح ژنو، از نزدیک شدن توانایی موشک های بالستیک هسته ای کره شمالی به خاک آمریکا طی چند ماه آینده خبر داد. مقام ..

ادامه مطلب

کره شمالی خواستار اتحاد با کره جنوبی شد

در اقدامی نادر، رسانه دولتی کره شمالی از همه کره ای ها خواست تا ارتباط، سفر و همکاری میان دو کره را تقویت و در جهت اتحاد دو کشور تلاش کنند.  ..

ادامه مطلب

نشست ۲۰ کشور دنیا در کانادا جهت بررسی بحران کره‌شمالی

وزرای امور خارجه ۲۰ کشور فردا سه‌شنبه در حالی جهت بررسی اوضاع کره شمالی از طریق فشارهای اقتصادی و دیپلماتیک در ونکوور حضور می‌یابند که چین به عنوان عامل کلیدی ..

ادامه مطلب

۲۰ کشته و ۲۰ زخمی ، انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در کابل

به گزارش صدا و سیما، بعضی رسانه ها خبر داده اند که این انفجار در پی یک عملیات انتحاری روی داده است. انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در ک..

ادامه مطلب

ژاپن در حال بررسی ۴ سناریوی احتمالی جنگ در شبه جزیره کره

خبرگزاری رسمی ژاپن گزارش داد، همانطور که آمریکا حمله‌ای پیشگیرانه علیه پیونگ یانگ را در نظر دارد، توکیو نیز درگیری نظامی میان کره جنوبی و کره شمالی را ..

ادامه مطلب

ترامپ بار دیگر یکی از سنت‌های کاخ سفید را زیرپا گذاشت

دونالد ترامپ در حالی کاخ سفید را جهت گذراندن تعطیلات سال نو ترک کرد که همانند سال‌های گذشته آخرین نشست خبری با مطبوعات را برگزار نکرد.  تر..

ادامه مطلب

مجمع عمومی شرکت ملل بر حقوق مشروع ملت فلسطین تاکید کرد

اعضای مجمع عمومی شرکت ملل متحد در نشست خود در خصوص تصمیم اخیر ترامپ راجع به قدس شریف بر حق مشروع ملت فلسطین در تشکیل کشور مستقل فلسطین تاکید کردند. ..

ادامه مطلب