زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

موشک های کره شمالی تنها چند ماه دیگر با خاک آمریکا فاصله دارند , مقام ارشد آمریکایی مدعی شد

نماینده آمریکا در نشست خلع سلاح ژنو، از نزدیک شدن توانایی موشک های بالستیک هسته ای کره شمالی به خاک آمریکا طی چند ماه آینده خبر داد. مقام ..

ادامه مطلب

کره شمالی خواستار اتحاد با کره جنوبی شد

در اقدامی نادر، رسانه دولتی کره شمالی از همه کره ای ها خواست تا ارتباط، سفر و همکاری میان دو کره را تقویت و در جهت اتحاد دو کشور تلاش کنند.  ..

ادامه مطلب

نشست ۲۰ کشور دنیا در کانادا جهت بررسی بحران کره‌شمالی

وزرای امور خارجه ۲۰ کشور فردا سه‌شنبه در حالی جهت بررسی اوضاع کره شمالی از طریق فشارهای اقتصادی و دیپلماتیک در ونکوور حضور می‌یابند که چین به عنوان عامل کلیدی ..

ادامه مطلب

۲۰ کشته و ۲۰ زخمی ، انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در کابل

به گزارش صدا و سیما، بعضی رسانه ها خبر داده اند که این انفجار در پی یک عملیات انتحاری روی داده است. انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در ک..

ادامه مطلب

ژاپن در حال بررسی ۴ سناریوی احتمالی جنگ در شبه جزیره کره

خبرگزاری رسمی ژاپن گزارش داد، همانطور که آمریکا حمله‌ای پیشگیرانه علیه پیونگ یانگ را در نظر دارد، توکیو نیز درگیری نظامی میان کره جنوبی و کره شمالی را ..

ادامه مطلب

ترامپ بار دیگر یکی از سنت‌های کاخ سفید را زیرپا گذاشت

دونالد ترامپ در حالی کاخ سفید را جهت گذراندن تعطیلات سال نو ترک کرد که همانند سال‌های گذشته آخرین نشست خبری با مطبوعات را برگزار نکرد.  تر..

ادامه مطلب

مجمع عمومی شرکت ملل بر حقوق مشروع ملت فلسطین تاکید کرد

اعضای مجمع عمومی شرکت ملل متحد در نشست خود در خصوص تصمیم اخیر ترامپ راجع به قدس شریف بر حق مشروع ملت فلسطین در تشکیل کشور مستقل فلسطین تاکید کردند. ..

ادامه مطلب

تماس محمود عباس با السیسی ، مصرتصمیم آمریکا راجع به قدس را محکوم کرد

مصر شامگاه چهارشنبه تصمیم ایالات متحده آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. مصرتصمیم آمریکا راجع به قدس ر..

ادامه مطلب

مخالفت ترامپ با صدور روادید از طریق بخت‌آزمایی

رئیس جمهور آمریکا در توئیت های امروز خود با صدور روادید این کشور جهت مهاجران از طریق بخت آزمایی مخالفت کرد. مخالفت ترامپ با صدور روادید از ط..

ادامه مطلب

واکنش‌ها رسانه‌ها با ترامپ &quot/ است ، ناعادلانه&quot، کارتر

جیمی کارتر، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا اظهاراتی را هم راستا با صحبت‌های دونالد ترامپ مطرح کرده و گفت او(ترامپ) به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا برخوردی ناعادلان..

ادامه مطلب