زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

دوام نظام با دوام گفتمان اصلاحات یکی است / عارف

رئیس فراکسیون امید گفت: اعتقاد دارم دوام نظام با دوام گفتمان اصلاحات یکی است و راه حل حل بعضی چالش‌های درون نظام را گفتمان اصلاحات می‌دانم. ..

ادامه مطلب

کرباسچی به یک سال حبس محکوم شد

با حکم شعبه 15 دادگاه انقلاب دبیرکل حزب عاملان سازندگی به یک سال حبس محکوم شد. انقلاب | دادگاه | اطلاعات | اخبار سیاسی و اجتماعی کرباس..

ادامه مطلب

رشد 6درصدی در6ماهه نخست سال 96 ، تقدیر نوبخت از کمیسیون تلفیق جهت محدودیت دربودجه 97

رئیس شرکت برنامه و بودجه کشور با تشریح گزارش عملکرد بودجه ۹۶ گفت: براساس عملکرد دولت قیمت بیکاری از ۱۲.۴ درصد در سال ۹۵ به ۱۱.۷ درصد در ۱۰ ماهه ابتدایی ..

ادامه مطلب

رقيب جدي‌است؟

سياسيون در هر دو جريان اصلاح طلب و اصولگرا مدت ها است كه از فوايد گفت وگو و تعامل مي گويند. ولی هرچه است بيشتر حرف بوده نه عمل. تكثر آرا در ميان هر ك..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد از ابتدای حضورش در فضای سیاسی کشور دوقطبی ایجاد کرد / منصوری

قائم مقام حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: احمدی‌نژاد و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک کردن صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمل ..

ادامه مطلب

بازپرس «قاسم‌زاده» بیانات «حمید بقایی» را تکذیب کرد

بازپرس رسیدگی‌کننده به پرونده «حمید بقایی»، بیانات منتسب به خود را که از سوی بقایی مطرح شده است بود، تکذیب کرد. بازپرس «قاسم زاده» بیانات «..

ادامه مطلب

فضای دروغگویی و افترا باید به آخر برسد / نهاوندیان

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: بدگویی، تهمت و دروغ‌ها علیه مسوولان به خاص بانوان که کمر خدمت جهت مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده..

ادامه مطلب

تعداد زنان کابینه کم نمی شود/ باب برطرف کدورت‌ها راجع به محصورین مفتوح است ، نوبخت

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه لیست وزرای پیشنهادی مدیر جمهور در مراحل نهایی تهیه و این فرآیند خیلی خوب در حال انجام هست، گفت: تعداد زنان کابینه کم نم..

ادامه مطلب

دوئل کاریکاتوری قالیباف و جهانگیری!

  بزرگمهر حسین پور، جهت جلد شماره تازه هفته نامه صدا این کاریکاتور را منتشر کرده است. دوئل کاریکاتوری قالیباف و جهانگیری! عبارات..

ادامه مطلب