زنگ تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران

زنگ: تصویر کشاورز بازیگر کشاورز بازیگران هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

بازی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و ترکیه پخش مستقیم می شود

مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر در گفتگو با مهر، راجع به پخش زنده دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر ترکیه، یونان و لیتو..

ادامه مطلب

دژاگه تنها دغدغه کی‌روش جهت جام جهانی

تلگراف در گزارشی به بررسی بازیکنان مصدوم تیم های حاضر در جام جهانی پرداخته است.  دژاگه تنها دغدغه کی روش جهت جام جهانی عبارات مهم :..

ادامه مطلب

طرفدار جهت دربی می‌آید ،کاری ندارد کدام تیم قهرمان شده است / وینفرد شفر

سرمربی استقلال می گوید:«صحنه ضرب دیدگی پادوانی مرا یاد بازیکنم ویوین فوئه انداخت ؛خدا را شکر که پادو برگشت.» وینفرد شفر:طرفدار جهت دربی می آید ،..

ادامه مطلب

واکنش جالب کین به جدایی از تاتنهام

ستاره خط حمله تاتنهام که چند مشتری بزرگ دارد از احتمال جدایی خود از این تیم در آینده سخن به میان آورد. واکنش جالب کین به جدایی از تاتنهام ..

ادامه مطلب

عبور از دیوار زرد با BC , دورتموند 1-3 رئال مادرید

رئال مادرید در دومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 3-1 دورتموند را شکست بدهد.  دورتموند 1-3 رئال مادرید؛ عبور از د..

ادامه مطلب

آقاجانیان و چمنیان در هرم فنی کی‌روش

به گزارش مهر، در جهت هم افزایی و هماهنگی تیم های رده های متفاوت ملی فوتبال،در ماههای اخیر جلسات متعدد و فشرده ای میان مهدی تاج، رییس فدراسیون و محمدرضا..

ادامه مطلب

حمید درخشان سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

حمید درخشان یعد از توافق با مدیریت کلوب نفت بعنوان سرمربی تازه نفت گزینش و قرارداد را امضا کرد. حمید درخشان سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

بازی با الاهلی سرنوشت‌ساز است/ تکلیف‌مان با ۳ امتیاز مشخص می‌شود ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال از آمادگی بالای تیمش برابر دیدار با الاهلی امارات و رسیدن به سه امتیاز این دیدار خبر داد و گفت: سه امتیاز این دیدار تعیین کنند..

ادامه مطلب